T-Mobile Olympijský běh, Výsledky

2019-06-19


Krátká 3,8 km, 135 m 9 kontrol
1 2090845 Vojtěch Votava Slavia Liberec orienteering 37:33
2 2095948 Barbora Lipenská OK Chrastava 37:44 (+0:11)
3 2113046 Matěj Kůtek OB Jenišovice 38:14 (+0:41)
4 2106735 David Votava   38:32 (+0:59)
5 8181 Andrea Jeřábková OK Chrastava 38:58 (+1:25)
6 4655865 Andrea Zerzanova   43:51 (+6:18)
7 2134359 Pavel Kutek   48:11 (+10:38)
8 2078465 Matyáš Potměšil OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:50 (+12:17)
9 4411246 Štěpán Vilém Slavia Liberec orienteering 50:05 (+12:32)
10 682119 Martin Putík Slavia Liberec orienteering 50:19 (+12:46)
11 2120655 Martina Linhartova   51:39 (+14:06)
12 2134251 Lucie Karafiátová   56:24 (+18:51)
13 4655863 Paula Krupkova   59:05 (+21:32)
14 4655882 Katarína Procházka   59:10 (+21:37)
15 2126287 Ivana Kubátová   60:16 (+22:43)
16 4655881 Renata Andrlová   60:32 (+22:59)
17 4393 Eliška Waldhauserová OK Jiskra Nový Bor 60:42 (+23:09)
18 2088161 Denisa Vilémová Slavia Liberec orienteering 62:22 (+24:49)
19 2095935 Antonie Brezinova   65:01 (+27:28)
20 2112773 Hana Kutkova   66:51 (+29:18)
21 4655870 Sofie Politi   69:25 (+31:52)
- 4655885 Politi Sebastian   DISK
- 4655864 Pavlasovi   DNF

Střední 5,5 km, 185 m 11 kontrol
1 8667503 Štěpán Waldhauser   48:59
2 8660909 Jana Pekařová   49:01 (+0:02)
3 2049590 Kristýna Matyášová OK Chrastava 52:39 (+3:40)
4 2113362 Michal Bureš Slavia Liberec orienteering 59:52 (+10:53)
5 8398 Vladimír Ledecký OK Jiskra Nový Bor 60:49 (+11:50)
6 4655862 Anna Formánková   63:58 (+14:59)
7 2113493 Lea Andrlová Slavia Liberec orienteering 64:05 (+15:06)
8 52179 Ondřej Lisý Slavia Liberec orienteering 65:02 (+16:03)
9 2117401 Eliška Burešová Slavia Liberec orienteering 68:01 (+19:02)
10 9201066 Přemek Škoda Slavia Liberec orienteering 68:41 (+19:42)
11 2095960 Jan Březina OK Chrastava 69:42 (+20:43)
12 51600 Tereza Pecková Slavia Liberec orienteering 71:04 (+22:05)
13 436428 Sofie Tomanicová OK Chrastava 71:29 (+22:30)
14 51209 Pavel Hoidekr TJ Loko Liberec 74:23 (+25:24)
15 2051490 Andrea Rejholcová OK Jiskra Nový Bor 74:24 (+25:25)
16 2095974 Karel Březina OK Chrastava 75:07 (+26:08)
17 8521 Martin Machara OK Jiskra Nový Bor 75:44 (+26:45)
18 940318 Procházková Alexandra   76:40 (+27:41)
19 7205567 Jiří Tejkl KOB Dobruška 76:45 (+27:46)
20 2095943 Eva Lipenská   81:32 (+32:33)
21 1426021 Ruda Kaška   83:19 (+34:20)
22 8161 Jiří Barták OK Chrastava 85:53 (+36:54)
23 51601 Ivana Pecková VŠTJ Ekonom Praha 87:05 (+38:06)
24 331779 Eva Bartáková OK Chrastava 88:59 (+40:00)
25 8410 Irena Waldhauserová OK Jiskra Nový Bor 90:59 (+42:00)
26 4655867 Jiří Kucera   95:39 (+46:40)
27 2095938 Míša Březinová   103:10 (+54:11)
28 2134280 Petra Matoušková   111:00 (+62:01)
29 4655880 Filip Zadražil   115:10 (+66:11)
- 8627111 Jan Kolaja Slavia Liberec orienteering DNF

Dlouhá 8,2 km, 260 m 14 kontrol
1 8282288 Jan Petr   74:41
2 301631 Michal Zaydlar   84:38 (+9:57)
3 9944499 Simona Karochová Oddíl OB Kotlářka 84:59 (+10:18)
4 2080992 Stanislav Vilém Slavia Liberec orienteering 93:12 (+18:31)
5 4655866 David Albrecht   95:18 (+20:37)
6 9101110 Štěpán Hrouda   96:15 (+21:34)
7 8629817 Jana Kolaja Ehlerová Slavia Liberec orienteering 98:59 (+24:18)
8 1421297 Ivo Raisr Slavia Liberec orienteering 107:28 (+32:47)
9 8656570 Jiří Putík   108:20 (+33:39)
10 515152 Jan Pecka   109:34 (+34:53)
11 2070857 Vojtěch Tomanica OK Chrastava 109:45 (+35:04)
12 2134340 Jakub Juklíček   116:58 (+42:17)
13 2134330 Zuzana Juklíčková   128:14 (+53:33)


Vytvořeno 2019-06-19 21:07:20 s SI-Droid Event 1.8.12