ČSOS informuje

Schůzka s vedením svazu proběhla online

27.5.2024 Matěj Burda

Přes 70 zájemců se zúčastnilo online schůzky vedení ČSOS s kluby a závodníky, která proběhla 26. května večer.

Proběhly nominačky na MSJ a MED

26.5.2024 Petr Klimpl Převzato z ČSOS

Proběhly nominační závody na MS juniorů a ME dorostu v kategoriích DH18.

Tereza Janošíková třetí ve sprintu

26.5.2024 Petr Klimpl Převzato z Sekce OB

Závodem ve sprintu pokračoval Světový pohár v orientačním běhu. Skvěle zaběhla Tereza Janošíková, která obsadila 3. místo. Tomáš Křivda skončil v TOP 10.

O víkendu byly závody ve všech oblastech

Poslední květnový víkend byl plný oblastních závodů (bylo jich 14), oblastní závody se konaly ve všech oblastech.

Barbora Matějková desátá v KO sprintu ve Švýcarsku

25.5.2024 Petr Klimpl Převzato z Sekce OB

Úvodní závod letošního Světového poháru ve Švýcarsku pokračoval závěrečnými fázemi knock-out sprintu ve městě Olten. Z českých závodníků si nejlépe vedla Barbora Matějková, která obsadila celkové 10. místo.

KO sprint ve Švýcarsku: postupují dva muži a jedna žena

24.5.2024 Petr Klimpl Převzato z Sekce OB

Ve Švýcarsku začala kvalifikací knock-out sprintu první série letošního Světového poháru v orientačním běhu.

Víkendové oblastní závody

23.5.2024 Petr Klimpl Převzato z Sekce OB

Po dvoutýdenním půstu, kdy byly oblastní závody je ve sporadickém počtu, je poslední květnový víkend plný oblastních závodů (je jich 14), oblastní závody jsou ve všech oblastech.

Začíná Světový pohár 2024

22.5.2024 Petr Klimpl Převzato z Sekce OB

Na přelomu května a června proběhne ve Švýcarsku a v Itálii první série letošního Světového poháru v orientačním běhu.

Nominačky na MSJ (a MED)

V závěru týdne proběhnou nominační závody na MS juniorů a ME dorostu v kategoriích DH18.

Zlaté double Pardubic

19.5.2024 Petr Klimpl Převzato z Sekce OB

Nedělní Mistrovství ČR sprintových štafet hostily Moravské Budějovice. Mistrovský titul získaly štafety OK Lokomotiva Pardubice, jak v kategorii dospělých, tak i v dorostu.