Na MS nominováno

10.6.2021 Petr Klimpl Převzato z Sekce OB

Na MS nominováno

Realizační tým české reprezentace nominoval závodníky na červencové mistrovství světa v OB, které se uskuteční v České republice.

Rozdělení na tratě vychází nejen z pohledu nominujících, ale i z konzultací s jednotlivými závodníky a jejich preferencí.

Jak tedy vypadá nominace?
sprint: Vendula Horčičková, Adéla Indráková, Tereza Janošíková; Jakub Glonek, Vojtěch Král, Tomáš Křivda
sprintoví štafety: Jana Knapová, Miloš Nykodým, Vojtěch Král, Tereza Janošíková
krátká trať: Adéla Indráková, Jana Knapová, Denisa Kosová; Tomáš Křivda, Pavel Kubát, Miloš Nykodým
štafety: Tereza Janošíková, Jana Knapová, Denisa Kosová; Vojtěch Král, Pavel Kubát, Miloš Nykodým
klasická trať: Adéla Indráková, Tereza Janošíková, Denisa Kosová; Vojtěch Král, Tomáš Kubelka, Miloš Nykodým

Necestujícími náhradníky jsou Tereza Čechová, Lenka Mechlová a Jonáš Hubáček.

A ještě: složení pro závod štafet a závěrečné klasické tratě je předběžné, definitivní nominace bude provedena v průběhu šampionátu.

Může jít o obrázek 6 people , people standing , outdoors a text that says 'TRIMTE MANUFAKTUR NNI ZEC NNTEX NII DAINO Mila DUTLA TRIMTEX Sporticus TEAM CZECH REPUBLIC WOC 2021 MEN VOJTÉCH KRÁL sprint sprint relay relay long MILOŠ NYKODYM sprint relay middle relay long TOM? KRIVDA sprint middle PAVEL KUBÁT middle relay JAKUB GLONEK sprint TOM? KUBELKA long Necestující náhradník: Jonáš Hubáček CZECH ORIENTEERING'

Může jít o obrázek 5 people , people standing , outdoors a text that says 'MTEX Mil TRIMTEX TRIMTEX CZECH ? CZECH TRIMTEX WNUFAKTURA TEAM CZECH REPUBLIC WOC 2021 WOMEN TEREZA JANOŠÍKOVÁ sprint sprint relay relay long JANA KNAPOVÁ sprint relay middle relay DENISA KOSOVÁ middle relay long ADÉLA INDRÁKOVÁ sprint| middle long VENDULA HORČIČKOVÁ sprint Necestujíci náhradníci: Tereza Čechová, Lenka Mechlová wwwwwwc CZECH ORIENTEERING'


« zpět