Copy
HTML verze Metodických listů

Vítejte u měsíčníku Českého svazu orientačních sportů, který by měl přinést trenérům a organizátorům metodickou podporu, informovat o novinkách a motivovat je ke sdílení zkušeností, rad a tipů pro trénink i pořádání.

Novinky

 
Metodický seminář trenérů a rozhodčích
Metodický seminář trenérů a rozhodčích bude v letošním roce i kvůli zrušení O-Gala v trochu jiné podobě. Termín je 28. - 29. listopadu 2020 s tím, že se bude konat pouze pro trenéry. Sobota bude teoretická (měla by být k dispozici i online), neděle bude věnována praktické části. Více informací se průběžně bude objevovat na Metodickém portálu a v ORISu.


Srovnávací testy mládeže
Srpnové části STM se zúčastnilo přes 200 závodníků a závodnic. Průběžné výsledky naleznete zde. Zároveň je stále možnost přihlásit se na náhradní termín, který proběhne 4. 10. v Pardubicích.

Teorie

 
Po rozkliknutí obrázků níže se dostanete na připravené mapové úlohy pro trénink Vašich svěřenců.

Zajímavé odkazy

 
Kliknutím na obrázek se dostanete na příslušnou stránku. 

O-News podcast - podcasty jsou v poslední době čím dál víc populární, a tak O-News.cz nezahálí a přišlo s prvním dílem, ve kterém se Jan Schulhof a Dan Wolf ohlédli za MČR ve sprintu a sprintových štafetách.


Tereza Novotná - Run like a girl - úspěšná orientační běžkyně a atletka ve svém článku popisuje, jak v situaci s Covid-19 vybalancovala pracovní život s tréninkem a stala se mistryní ČR v běhu na 3000 m překážek.


Rádi uvítáme materiály a postřehy a zkušenosti od trenérů na e-mailu
metodika@orientacnisporty.cz.

Copyright © 2020 Český svaz orientačních sportů, All rights reserved.


Kontaktujte nás:
metodika@orientacnisporty.cz


Chcete změnit nastavení příchozích e-mailů?
Můžete aktualizovat vaše preference nebo se odhlásit z odebírání.

Email Marketing Powered by Mailchimp