MTBO

 

Reprezentační družstvo dospělých České republiky

  • Ženy
 

Březinová Marie

Klub: LKT 80 Šumperk

Ročník: 1991

 

Drobníková Markéta

Klub: Kotlářka Praha

Ročník: 1984

 

Nováková Kateřina

Klub: OK24 Praha

Ročník: 1994

 

Paulíčková Renata

Klub: OK Jihlava

Ročník: 1980

 

Skácelová Naděžda

Klub: LKT 80 Šumperk

Ročník: 1988

 

Tichovská Martina

Klub: USK Praha

Ročník: 1986

  •  Muži
 

Bogar František

Klub: OK Jiskra Nový Bor

Ročník: 1989

 

Hradil Jiří

Klub: SK OB Zlín

Ročník: 1986

 

Laciga Radek

Klub: USK Praha

Ročník: 1982

 

Lauerman Jan

Klub: OK Jihlava

Ročník: 1974

 

Ludvík Vojtěch

Klub: Stadion Nový Bor

Ročník: 1993

 

Pospíšek Marek

Klub: TJ KOS Tesla Brno

Ročník: 1989

 

Stránský Vojtěch

Klub: TJ Sokol Kralupy nad Vltavou

Ročník: 1990

 

Svoboda Jan

Klub: SK SNS Smržovka

Ročník: 1979

 

Ševčík Martin

Klub: TJ KOS Tesla Brno

Ročník: 1976

Realizační tým

 

Vraný Jiří

  • Šéftrenér
 

Chudíková Barbora

  • Trenérka žen
 

Veškrna Jakub

  • Fyzioterapeut

 

Reprezentační družstvo juniorů České republiky

 
  • Ženy
 Kubínová Veronika

 

TJ Slovan Karlovy Vary

Ročník: 1997

Úspěchy:

  • Juniorské mistrovství světa 2014: 1. místo sprint
  • Juniorské mistrovství světa 2014: 1. místo štafety
  • Juniorské mistrovství světa 2014: 2. místo krátká trať
  • Juniorské mistrovství světa 2014: 3. místo klasická trať
 Kameníková Andrea

 

OK Jiskra Nový Bor

Ročník: 1997

Úspěchy:

  • Juniorské mistrovství světa 2014: 1. místo štafety
  • Evropský pohár dorostu 2014: 3. místo smíšené sprintové štafety
 
  • Muži
 Šňupárek Václav

 

SKOB Zlín

Ročník: 1995

Úspěchy:

  • Mistrovství České republiky 2014: 1. místo klasická trať (M20)
  • Český pohár 2014: 1. místo (celkové pořadí M20)
 Német Michael  

OK Jiskra Nový Bor

Ročník: 1997

Úspěchy:

  • Mistrovství České republiky 2014: 1. místo krátká trať (M20)
  • Český pohár 2014: 2. místo (celkové pořadí M20)

 Kanta Martin

 

Pardubice Bikers

Ročník: 1997

Úspěchy:

  • Mistrovství České republiky 2014: 2. místo klasická trať (M20)
  • Mistrovství České republiky 2014: 3. místo krátká trať (M20)

Realizační tým

 

Lukavec Petr

  • Trenér

 

Výběr dorostu České republiky

 
  • Ženy
 Kohoutová Barbora

OK Jiskra Nový Bor

Ročník: 1998

 
  • Muži
 Ludvík Matyáš

TJ Stadion Nový Bor

Ročník: 1998

 Horák Jan  

KOB Děčín

Ročník: 1998

 Hruška Tomáš  

A-Team NOVO Bruntál

Ročník: 2000

 Hašek Jan  

KOS Slavia VŠ Plzeň

Ročník: 2000

Realizační tým

Stejný jako u reprezentačního družstva juniorů