Statistika medailí dorostenců a veteránů

Aktualizováno k 14.8.2016

Orientační běh

 

Orientační běh

Veteránské mistrovství světa (od roku 1998)

zlato:
1998 (CZE) D40 Ada Kuchařová
1998 (CZE) D70 Růžena Nováková
1998 (CZE) H35 Zdeněk Zuzánek
2001 (LTU) D40 Ada Kuchařová
2006 (AUT) D50 Alena Rosecká
2006 (AUT) H45 Petr Henych
2010 (SUI) klasická trať H50 Zdeněk Zuzánek
2011 (HUN) sprint D55 Alena Rosecká
2011 (HUN) sprint H75 Jaroslav Havlík
2012 (GER) sprint H75 Jaroslav Havlík
2016 (EST) sprint D60 Alena Rosecká
2016 (EST) sprint H80 Jaroslav Havlík
stříbro:
1998 (CZE) D40 Magda Horová
1999 (DEN) D45 Magda Horová
2001 (LTU) H65 Jaroslav Křtěnský
2004 (ITA) D45 Ada Kuchařová
2004 (ITA) H60 Jaromír Pospíšil
2006 (AUT) D35 Dagmar Podmolíková
2009 (AUS) sprint H40 Vítek Pospíšil
2010 (SUI) sprint H45 Martin Mareš
2011 (HUN) klasická trať H75 Jaroslav Havlík
2012 (GER) klasická trať H50 Zdeněk Zuzánek
2013 (ITA) sprint H75 Jaroslav Havlík
2015 (SWE) klasická trať H55 Zdeněk Zuzánek
bronz:
1998 (CZE) D35 Iva Knapová
1998 (CZE) D40 Libuše Fantová
1998 (CZE) D50 Renata Vlachová
1998 (CZE) H40 Tomáš Václavek
1999 (DEN) D40 Ada Kuchařová
2006 (AUT) D50 Libuše Fantová
2012 (GER) klasická trať H35 Michal Horáček
2012 (GER) klasická trať H45 Martin Mareš
2012 (GER) klasická trať D55 Alena Rosecká
2013 (ITA) klasická trať H45 Vít Pospíšil
2015 (SWE) sprint D75 Jana Haňkovská
2016 (EST) sprint H80 Alois Láznička

 

Mistrovství Evropy dorostu (od roku 2002)

zlato:
2002 (POL) krátká trať H16 Jan Polášek
2002 (POL) krátká trať D18 Radka Brožková
2002 (POL) štafety D18 Lenka Hrušková, Kristýna Kovářová, Radka Brožková
2002 (POL) štafety H16 Bronislav Přibyl, Jan Beneš, Jan Polášek
2003 (SVK) klasická trať D16 Hana Hlavová
2003 (SVK) štafety D18 Lenka Hrušková, Martina Kynčlová, Iveta Duchová
2003 (SVK) štafety H16 Adam Chromý, Michal Drobník, Jan Beneš
2004 (AUT) sprint H16 Adam Chromý
2004 (AUT) klasická trať H16 Štěpán Kodeda
2004 (AUT) štafety H16 Štěpán Kodeda, Vojtěch Král, Adam Chromý
2005 (CZE) sprint H16 Jakub Zimmerman
2005 (CZE) sprint D18 Šárka Svobodná
2005 (CZE) sprint H18 Štěpán Kodeda
2005 (CZE) klasická trať D16 Ivana Bochenková
2005 (CZE) klasická trať H16 Jakub Zimmerman
2005 (CZE) klasická trať H18 Štěpán Kodeda
2005 (CZE) štafety D16 Jindra Hlavová, Michaela Procházková,Ivana Bochenková
2005 (CZE) štafety D18 Šárka Svobodná, Lucie Machútová, Monika Doležalová
2005 (CZE) štafety H16 Štěpán Kodeda, Aleš Malý, Štěpán Holas
2006 (SLO) sprint D16 Adélka Jakobová
2006 (SLO) sprint D18 Michaela Procházková
2006 (SLO) klasická trať D18 Věra Mádlová
2006 (SLO) štafety D16 Adélka Jakobová, Věra Müllerová, Michaela Chmelařová
2007 (HUN) sprint H16 Štěpán Zimmermann
2007 (HUN) klasická trať H18 Jakub Zimmermann
2007 (HUN) štafety H16 Jan Petržela, Ondřej Kantor, Štěpán Zimmermann
2007 (HUN) štafety H18 Adam Dusílek, Miloš Nykodým, Jakub Zimmermann
2007 (HUN) štafety D16 Tereza Novotná, Zuzana Kubátová, Adéla Indráková
2008 (SUI) klasická trať H16 Jan Petržela
2008 (SUI) sprint D16 Tereza Novotná
2009 (SRB) klasická trať D16 Vendula Horčičková
2009 (SRB) klasická trať H16 Filip Hadač
2009 (SRB) štafety D18 Denisa Kosová, Karolína Teplá, Madla Svobodná
2009 (SRB) štafety H16 Michal Hubáček, Marek Schuster, Filip Hadač
2009 (SRB) štafety H18 Jiří Nečas, Jiří Valenta, Daniel Wolf
2010 (ESP) klasická trať D16 Kateřina Chromá
2010 (ESP) štafety D18 Markéta Poloprutská, Tereza Svobodná, Petra Pavlovcová
2010 (ESP) sprint H18 Marek Schuster
2011 (CZE) klasická trať D16 Karolína Bořánková
2011 (CZE) štafety D16 Lenka Svobodová, Karolína Bořánková, Anna Štičková
2011 (CZE) štafety D18 Johanka Šimková, Nikola Kochová, Vendula Horčičková
2011 (CZE) štafety H18 Tomáš Kubelka, Marek Minář, Adam Chloupek
2012 (FRA) klasická trať H18 Marek Minář
2012 (FRA) štafety D16 Petra Hančová, Zuzana Kožinová, Anna Štičková
2013 (POR) štafety D16 Tereza Čechová, Barbora Vyhnálková, Barbara Vavrysová
2014 (MKD) klasická trať H16 Daniel Vandas
2014 (MKD) štafety D16 Tereza Čechová, Tereza Janošíková, Barbora Vyhnálková
2014 (MKD) štafety D18 Eliška Kulhavá, Gabriela Hiršová, Anna Štičková
2015 (ROU) klasická trať D16 Tereza Janošíková
2015 (ROU) štafety D16 Barbora Chaloupská, Šárka Rückerová, Tereza Janošíková
2015 (ROU) štafety D18 Klára Novotná, Barbora Vyhnálková, Tereza Čechová
2015 (ROU) sprint D16 Tereza Janošíková
2016 (POL) klasická trať H18 Otakar Hirš
stříbro:
2002 (POL) krátká trať D18 Kristýna Kovářová
2003 (SVK) sprint D16 Hana Hlavová
2003 (SVK) klasická trať H16 Jan Beneš
2003 (SVK) štafety D16 Simona Karochová, Zuzana Hermanová, Hana Hlavová
2004 (AUT) sprint D16 Lucie Machútová
2004 (AUT) sprint H16 Štěpán Kodeda
2004 (AUT) klasická trať D16 Simona Karochová
2004 (AUT) klasická trať H18 Jan Beneš
2004 (AUT) štafety D16 Simona Karochová, Lucie Machútová, Jana Vaculíková
2004 (AUT) štafety D18 Lucie Krafková, Zuzana Hermanová, Iveta Duchová
2004 (AUT) štafety H18 Jan Beneš, Martin Henych, Bronislav Přibyl
2005 (CZE) sprint D16 Michaela Procházková
2005 (CZE) klasická trať D16 Michaela Procházková
2005 (CZE) klasická trať H16 Daniel Hájek
2005 (CZE) klasická trať D18 Monika Doležalová
2005 (CZE) štafety H16 Ondřej Hájek, Matěj Klusáček, Jakub Zimmerman
2006 (SLO) sprint D16 Věra Müllerová
2007 (HUN) sprint D16 Adéla Indráková
2007 (HUN) klasická trať D16 Adéla Indráková
2007 (HUN) klasická trať D18 Tereza Petrželová
2008 (SUI) klasická trať D16 Vendula Horčičková
2009 (SRB) klasická trať D16 Petra Pavlovcová
2009 (SRB) štafety D16 Markéta Novotná, Petra Pavlovcová, Vendula Horčičková
2009 (SRB) sprint D18 Karolína Teplá
2010 (ESP) štafety D16 Lenka Svobodová, Karolína Bořánková, Kateřina Chromá
2012 (FRA) klasická trať D16 Anna Štičková
2014 (MKD) sprint D16 Tereza Janošíková
2015 (ROU) sprint H16 Jonáš Fencl
2016 (POL) klasická trať H18 Daniel Vandas
2016 (POL) štafety D16 Jana Peterová, Eliška Hojná, Šárka Rückerová
2016 (POL) štafety D18 Apolena Malinová, Barbora Vyhnálková, Tereza Janošíková
2016 (POL) sprint D18 Tereza Janošíková
2016 (POL) sprint H16 Michal Bořánek
bronz:
2002 (POL) krátká trať D16 Martina Kynčlová
2002 (POL) krátká trať H16 Bronislav Přibyl
2002 (POL) krátká trať D18 Lenka Hrušková
2002 (POL) štafety D16 Lucie Krafková, Martina Kynčlová, Iveta Duchová
2002 (POL) štafety H18 Jiří Bouchal, Václav Komanec, Jan Procházka
2003 (SVK) sprint H16 Jan Beneš
2003 (SVK) štafety H18 Jakub Háj, Zdeněk Rajnošek, Ondřej Holas
2004 (AUT) sprint D18 Lucie Krafková
2005 (CZE) sprint D16 Jindra Hlavová
2005 (CZE) klasická trať D18 Lucie Machútová
2005 (CZE) klasická trať H18 Štěpán Holas
2006 (SLO) klasická trať D16 Adélka Jakobová
2006 (SLO) klasická trať H18 Tomáš Bořil
2006 (SLO) štafety D18 Tereza Petrželová, Věra Mádlová, Michaela Procházková
2006 (SLO) štafety H18 Tomáš Bořil, Matěj Klusáček, Pavel Hradec
2007 (HUN) klasická trať H16 Jan Petržela
2007 (HUN) štafety D18 Adélka Jakobová, Věra Mádlová, Tereza Petrželová
2008 (SUI) klasická trať D18 Adélka Jakobová
2008 (SUI) štafety H16 Filip Hadač, Stanislav Mokrý, Jan Petržela
2008 (SUI) štafety D18 Denisa Kosová, Adélka Jakobová, Věra Müllerová
2009 (SRB) sprint H18 Jiří Nečas
2010 (ESP) klasická trať H16 Marek Minář
2010 (ESP) sprint H18 Michal Hubáček
2011 (CZE) klasická trať D16 Anna Štičková
2011 (CZE) štafety H16 Václav Šňupárek, Jonáš Hubáček, Jan Pavlovec
2012 (FRA) štafety H16 Štěpán Mudrák, Matouš Fürst, Vojtěch Kettner
2012 (FRA) štafety H18 Jonáš Hubáček, Jan Grundmann, Marek Minář
2013 (POR) klasická trať D16 Barbora Vyhnálková
2014 (MKD) sprint D16 Tereza Čechová
2014 (MKD) sprint H16 Vojtěch Sýkora
2014 (MKD) klasická trať D16 Tereza Janošíková
2014 (MKD) klasická trať D18 Anna Štičková
2014 (MKD) štafety H16 Vojtěch Sýkora, Otakar Hirš, Daniel Vandas