Tréninkový kemp reprezentace v Norsku

19.11.2018 Jan Šedivý Převzato z Sekce OB

Tréninkový kemp reprezentace v Norsku

Trochu netradičně, ještě před úvodním srazem, vyrazilo nejsilnější jádro reprezentace OB nabrat energii a inspiraci do dějiště příštího MS - oblasti Østfold na jihu Norska.

Elitní tým (Denisa Kosová, Jana Knapová, Vendula Horčičková, Vojta Král a Miloš Nykodým) doplnilo duo úspěšných běžců z letošní sezóny - Marek Minář a Pavel Kubát.

14/11, NOB s hromadným startem - kluci podali bojovný výkon, nejlépe si vedl Miloš Nykodým těsně následovaný Pájou Kubátem a Márou Minářem. Holky zvolily opatrnější taktiku i kvůli problémům se světly.

15/11, LONG + krátký lesní sprint - velice zdařilá fáze na trati z pera Thierryho Gueorgiou přinesla množství vjemů zejména na bázi obecné taktiky v tomto terénu.

15/11, MIDDLE - kratší middle 4,3 km pro kluky kolem 30 min. a holky 38 min. (nejrychlejší byl Vojta Král, resp. Denisa Kosová). Při analýze middlu jsme naopak řešili spíše individuální nedostatky jednotlivých závodníků.

16/11, LONG - holky 80´, kluci 90´.

16/11, VRSTEVNICOVKA - vnímat reliéf vyrazila jen Denča Kosová, ostatní si dali zasloužený odpočinek.

17/11, ZÁVOD PROLOG + CHASING - lokální závod s velmi slušnou konkurencí (výsledky níže). Hravý prolog (1:1500) v kondominiu rurálního charakteru prověřil rychlou reakci. Na ošemetné kontrole bohužel vyřadil Miloše Nykodýma z dalšího snažení, ostatní zůstali ve hře. Chasing start na 5 km trati ovládly naše ženy (1. Janďa Knapová, 2. Vendy Horčičková, 3. Denča Kosová), kluci na 8 km trati se také nenechali zahanbit (2. Vojta Král, 4. Mára Minář, 6. Pája Kubát). GPS (jen naši): http://www.tulospalvelu.fi/gps/20181117


« zpět