Červencový kemp repre OB

22.7.2020 Jan Šedivý Převzato z Sekce OB

Červencový kemp repre OB

Další díl přípravných akcí k MS21 přidalo kompletní reprezentační družstvo na začátku července v Jizerských horách a u Máchova jezera.

Devět nabitých dnů trénováním - 12 tréninků (z toho dva testovací závody), doplňkové fáze s fyzioterapeutem, rozbory, pohovory. Celý kemp jako by prosvištěl, a to ve velmi profesionálním duchu. O pikanterie byla nouze. Zdraví našich nejlepších je aktuálně v pořádku, takže pokud hledáte nějaké ty zajímavosti, musíme vás tentokrát zklamat a odkázat pouze na FOTO.

Report z tréninků je také o poznání štíhlejší než obvykle. MS se blíží a výstupy z relevantních fází proto zůstanou pouze uvnitř týmu. GPS včetně všech odběhaných tréninků a závodů zveřejníme až po MS.

Ale k samotnému kempu. Stejně jako MS byl rozdělen do dvou regionů - Jizerských hor a Máchova kraje. V první polovině jsme tak oběhávali horské pasáže plné kamenů, podrostu, hustníků a bažinek. Druhá část nás pak zavedla do skalních měst, velmi prudkých svahů, ale s relativně běhatelnější podložkou. Součástí byl i sprintík ve Stráži pod Ralskem.

SEZNAM TRÉNINKŮ
> Model middle - Slovanka
> Test race middle - Zvonice: výsledky
> Down-hill Middle - Červená ruka
> Věšák-sběrák - Bramberk
> Prolog+chasing start - Maliník: výsledky
> Model long - Dlouhý důl
> Test race long - Supí hora: výsledky
> Paměťák - Enkláva
> Technika - Králův stolec
> Krátké volby - Karolína
> Sprint - Stráž pod Ralskem: GPSvýsledkyrozbor stavitele (D. Hájek)
> Štafetky/okruhy - Modlivý důl: výsledky

 


« zpět